PROTHEUS | čtvrtek 15. 6. | 20:00

SÓLOVÝ PROJEKT FRONTMANA DYMYTRY
Textař a frontman metalové kapely Dymytry, ve které vystupuje v masce a pod jménem PROTHEUS, vydal v září loňského roku svoje první sólové album Závislost a vyrazil na turné po celé republice. Zájem fanoušků byl obrovský. PROTHEUS postavil kapelu z ostřílených profesionálů, kteří doprovázejí mimo jiné Daniela Landu, Ewu Farnou nebo Olgu Lounovou. PROTHEOVA sólová dráha slibuje velký hudební, ale i vizuální zážitek. Na úspěch podzimní části turné navazuje PROTHEUS sérií jarních koncertů. Na jednom z nich se představí i v Zábřehu!
Vstupné: v předprodeji 290 Kč, v den akce 390 Kč.

Vstupenky Facebook událost


 

HANA BARTOŠOVÁ - VARHANY | neděle 18. 6. | 16:00 | Kostel sv. Barbory

Koncert přední české varhanice a neúnavné propagátorky české hudby v zahraničí, která účinkovala téměř ve všech zemích Evropy, v Rusku a ve Spojených státech. HANA BARTOŠOVÁ je dlouholetou uměleckou ředitelkou a dramaturgyní mezinárodního Brněnského varhanního festivalu. K dosavadním vrcholům její umělecké činnosti patří koncert na varhanním festivalu v italském městě Sant Elpidio a Mare pod záštitou Ennia Morriconeho. Se sólovým recitálem vystoupila také na festivalu ke 150. výročí vysvěcení kostela sv. Václava ve Spillville v USA.
Vstupné: v předprodeji 120 Kč (90 Kč na slevovou abonentku Bravo), v den akce 150 Kč (120 Kč na slevovou abonentku Bravo), děti do 15 let zdarma.

Vstupenky Facebook událost


 

JAK SE HUSÁKOVI ZDÁLO, ŽE JE VĚRA ČÁSLAVSKÁ | čtvrtek 22. 6. | 20:00

Nadčasová groteska Luboše Baláka originálně zpracovávající dva protipóly období komunismu. Věra Čáslavská se s Gustávem Husákem u něho na Hradě opravdu setkala. Žádala ho, aby jí bylo umožněno trénovat alespoň malé děti. Protože však neodvolala své „protistátní“ názory, nebylo jí umožněno nic. Naše setkání je trochu jiné. V roce 1975 se Husák nechal zvolit prezidentem, a dostal se tak na vrchol moci. Oslavu úspěchu mu zkazil sen, ve kterém ho navštívila Věra Čáslavská. A dokonce se mu snad zdálo i to, že on sám je Věra… Hra s komickým nadhledem a klaunskými čísly vypráví o naší nedávné minulosti. Ale není jen o věcech minulých… V roli Gustava Husáka exceluje TOMÁŠ MATONOHA, stejně skvělý výkon předvádí i TOMÁŠ MĚCHÁČEK v roli Věry Čáslavské.
Vstupenky na místa: v předprodeji 290 Kč, v den akce 390 Kč.

Vstupenky Facebook událost


 

MÍŠA RŮŽIČKOVÁ: MINIDISKOTÉKA PRO PRINCE A PRINCEZNY | pátek 23. 6. | 17:00

Tentokrát se s MÍŠOU RŮŽIČKOVOU přeneseme do pohádkového království. Procvičíme si hlásek u rozcvičky v kulisách hradního nádvoří, v písničce Začíná bál vás MÍŠA pozve do královského paláce mezi prince a princezny a pořádně to spolu roztočíte. Že se princezny a králové bojí draka, to už víme, ale náš čerstvě vylíhnutý dráček Žofík je moc hodný a přítulný. Do podzámčí, tam kde se rozkládá hustý a temný les, přiletí různá Strašidla a možná uvidíme i Trpaslíky a víly. Těšit se můžete také na písničku na přání a novou písničku Policejní, u které budeme zpívat, mávat a tancovat. Délka představení 50 až 60 minut, poté autogramiáda a focení. Představení je vhodné pro děti od 2 let.
Vstupenky na místa: v předprodeji 290 Kč, v den akce 340 Kč. (Vstupné jednotné pro děti i dospělé. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Dítě do 15 let se ZTP průkazem má po předložení průkazu slevu 50 %.)

Vstupenky Facebook událost


 

NA STOJÁKA: ADÉLA ELBEL, LUKÁŠ PAVLÁSEK, DANIEL ČECH | čtvrtek 29. 6. | 20:00

Ty nejlepší sólové výstupy a scénky z oblíbené televizní show Na Stojáka a Comedy Club. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Do Zábřehu míří partička komiků, která vám pořádně provětrá bránice: ADÉLA ELBEL, LUKÁŠ PAVLÁSEK, DANIEL ČECH.
Vstupenky na místa: v předprodeji 290 Kč, v den akce 390 Kč.

Vstupenky Facebook událost


 

THE TAP TAP | pátek 30. 6. | 20:00

Přijďte si užít nesmrtelný hit Ředitel autobusu a další veselé písničky pražského souboru THE TAP TAP! Kapelu tvoří převážně studenti a absolventi Jedličkova ústavu, ale také hostující profesionální hudebníci. THE TAP TAP vydali řadu populárních CD, hráli v Londýně, Madridu i Jeruzalémě, pravidelně vystupují na velkých českých festivalech. Navíc už dávno nejsou jen hudební skupinou. Pořádají festivaly, promlouvají do veřejného života, lobbují za práva lidí s postižením a aktivně usilují o rozšíření možností vzdělávání pro hendikepované. Přijďte si užít pozitivní koncert a pohodovou letní atmosféru!
Vstupné: v předprodeji 290 Kč, v den akce 390 Kč.

Vstupenky Facebook událost


 

Změna programu vyhrazena.