LUNETIC & BAND | pátek 14. 6. | 20:00

Mejdan roku! Legendami opředená skupina LUNETIC, jejíž fotky před miléniem zdobily snad každý pokojíček, přijede poprvé do Zábřehu zazpívat svoje největší pecky: Ať je hudba tvůj lék, Dotyky, Máma a spousty dalších. Mužskou formaci se širokou fanouškovskou podporou v současnosti tvoří VÁCLAV JELÍNEK, DAVID ŠKACH a ALEŠ LEHKÝ. Zažijte znovu po letech nezapomenutelnou show, při které děvčata na přelomu tisíciletí hromadně omdlévala. Před koncertem i po něm retro párty s DJ EXSILIO. Občerstvení zajištěno. Vstupné: v předprodeji 490 Kč, v den akce 590 Kč (děti do 15 let 290 Kč - zakoupení možné pouze v čase a místě konání koncertu).

Vstupenky Facebook událost


 

MAREK EBEN V LABYRINTU SVĚTA | sobota 15. 6. | 17:00 | Kostel sv. Bartoloměje

Unikátní literárně-hudební duchovní kompozice, prezentující Komenského dílo Labyrint světa a ráj srdce, pro varhany a recitátora. Této role se ujme známý herec a moderátor MAREK EBEN, jenž nás 13 zastaveními díla provede jako poutník, který v labyrintu světa nenachází nic potěšujícího a obrací se k Bohu ve svém srdci, aby tím sebe i okolní svět změnil k lepšímu. Náročného varhanního partu, díla významného českého skladatele, klavíristy a varhaníka Petra Ebena, se ujme MICHAELA KÁČERKOVÁ – výrazná osobnost mladé generace českých varhaníků. Labyrint světa a ráj srdce je dílo s nadčasovým poselstvím, kterému ani po téměř čtyřech stech letech čas neubral nic z jeho aktuálnosti. Vstupenky na místa: v předprodeji 250 Kč (200 Kč na slevovou abonentku Bravo), v den akce 350 Kč (300 Kč na slevovou abonentku Bravo).

Vstupenky Facebook událost


 

PRINCEZNA ZE MLEJNA | neděle 16. 6. | 16:00

Já jsem malej, ale šikovnej! Muzikálová pohádka podle oblíbené filmové předlohy Zdeňka Trošky. Pohádka o hodné Elišce, nafoukaném knížepánovi a Jindřichovi, kterého vodník s čertem naučí, že vysněnou princeznu může najít pouze srdcem… Délka představení 60 min. Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kina Retro se začátkem o 15 minut později. Vstupné: v předprodeji 140 Kč, v den akce 190 Kč (jednotné pro děti i dospělé).

Vstupenky Facebook událost


 

DOGA | pátek 21. 6. | 20:00

Kultovní hardrocková čtveřice DOGA zahraje poprvé v Zábřehu! Své fanoušky pohltí nekompromisní rockovou palbou a smrští hitů, kterých má za svou více než pětatřicetiletou kariéru na kontě nespočet. Nespoutaná rocková energie, ostré kytarové riffy a k tomu výpravná scéna plná originálních efektů! Kapela je pověstná svou vstřícností k fanouškům, a tak nebude chybět ani oblíbená autogramiáda a focení. Občerstvení zajištěno. Vstupné: v předprodeji 390 Kč, v den akce 490 Kč (děti do 15 let 190 Kč - zakoupení možné pouze v čase a místě konání koncertu).

Vstupenky Facebook událost


 

ÚČA MUSÍ PRYČ | neděle 23. 6. | 20:00

Chytrá komedie s hořkým podtextem, překvapivými dějovými zvraty a brilantním slovním humorem poukazuje na problémy, které znají snad všichni rodiče i pedagogové. Emoce vřou, v prvním pololetí se známky dětí rapidně zhoršily, atmosféra ve třídě je špatná, navíc děti čekají zkoušky na osmiletá gymnázia. Kdo za to nese zodpovědnost? Samozřejmě učitelka! Hrají: DAVID PRACHAŘ, LINDA RYBOVÁ, IGOR CHMELA, PETRA ŠPALKOVÁ, JANA JANĚKOVÁ ml. a KRISTÝNA FREJOVÁ. Délka představení 90 min. bez přestávky. Občerstvení zajištěno. V případě deštivého počasí se program přesune do kina Retro se začátkem o 15 minut později. Vstupné: v předprodeji 390 Kč, v den akce 490 Kč.

Vstupenky Facebook událost


 

MŇÁGA A ŽĎORP | čtvrtek 27. 6. | 20:00

MŇÁGA A ŽĎORP – legenda české hudební scény. Co píseň, to hit. Inteligentní hravé texty a nezapomenutelné melodie. Kapela se do povědomí fanoušků dostala především songy jako Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo nebo I cesta může být cíl. Od té doby uplynula hezká řádka let, během kterých kapela z Valašského Meziříčí vydala řadu desek plných hořkosladkých songů nezaměnitelného rukopisu. Občerstvení zajištěno. Vstupné: v předprodeji 350 Kč, v den akce 450 Kč (děti do 15 let 150 Kč - zakoupení možné pouze v čase a místě konání koncertu).

Vstupenky Facebook událost


 

Změna programu vyhrazena.